Feedback Inima mării II

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Iun 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 26 Iun 2024.
  1. Îmi place

    51,9%
  2. Mi-e indiferent

    1,9%
  3. Nu-mi place

    46,2%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Inima mării II. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    MicuNicu, -iulia1992-, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu am terminat niciodata acest event pt. ca nu am reusit niciodata sa fac multe puncte la un joc..Voi juca doar cele 25 de runde de pe partea stinga sa iau linia de vrej si atit. Astfel inchid si capitolul cu Cupa Fermei pt. ca nu voi avea tokenurile sa merg mai departe.
     
    -iulia1992-, fabian201070, amy46 și alți 14 apreciază asta.
  3. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Event woow , avem si un arbore super jumbo , trebuie sa ma straduiesc sa-l termin pe partea stanga si evident si pe partea dreapta mi-as dori sa-l termin sa iau si arborele xxl , succes mie ,succes tuturor care doresc sa faca eventul!
     
    -iulia1992-, fabian201070, amy46 și alți 13 apreciază asta.
  4. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Nu mi-a placut niciodata nici mie nici ochilor mei, dar daca tot am inceput pescuitul, am nevoie de tokenuri, asa ca .... O sa-l faca asa din inertie. SPOR
     
  5. Mi au placut eventurile de acest fel, imi voi da toata silinta sa l fac, recompensele si linia de vrej foarte bune. Vot pozitiv, indiferent cum va decurge la mine eventul! Sa ne bucuram,deocamdata, virtual de mare!
     
  6. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    Event frumos abia astept sa inceapa
     
    -iulia1992-, -Abramburica-, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  7. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Am mai incercat acest tip de event , dar nu am reusit sa-l termin niciodata. Voi incerca si cu acesta..
     
  8. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Incep acest event cu 380 de drop!Imi place mult eventul! Vot pozitiv !
     
  9. 368 drop, multumitor, pregatesc planta de event pentru ,,mare,, deocamdata parcele mari cu suzi, super compost, apa si ingrasamant dupa care, parcele mici pana termin eventul - asa mi am propus. Sa avem bafta la event si , aveti grija de voi, dragi fermieri, astazi de ,,ziua mondiala a soarelui,,
     
  10. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Incep cu 404 drop si spre surprindere din 15 rotatii am luat 2 ori 100% deci chiar incep acest event care mi-a placut tot timpul cu dreptul.Mult spor si bafta tuturor.
     
  11. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
  12. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Gata cele 25 de joculete. Acum incerc sa finalizez si partea dreapta.
     
  13. simonelena

    simonelena Novice forum

    Este imposibil de acumulat toate acorele. Cu toate bonusurile olosite nu se pot ace acele puncte.
     
  14. fabian201070

    fabian201070 Pretendent

    este posibil,eu l-am luat in prima zi?
     
    paulici_01, mariuta48, ani.vajai și alți 11 apreciază asta.
  15. simonelena

    simonelena Novice forum

    adica ai realizat 160.000....
     
    paulici_01, ani.vajai, -ciocollate- și alți 8 apreciază asta.
  16. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ba se poate!
    Nu ai tu forță de joc suficientă!
    Dacă mă deranjam să fac niște drop instant, terminam și partea dreaptă...
    Dar, atât timp cât am luat ce mă interesa (vrejul, upgrade-urile și ancorele- ele primele!, n-are rost să mă mai grăbesc, iese el dropul...
    O poză:
    [​IMG]
     
    x3qthr, paulici_01, luciana1949 și alți 20 apreciază asta.
  17. mihaceac68

    mihaceac68 Începător forum

    Va rog mult sa imi spuneti cum faceti partea dreapta cu multe puncte. Apar imagini la care nu pot face mai mult de 700 puncte. La un joc complet nu am facut mai mult de 9000 puncte. Va rog mult...poate aveti o tehnica mult mai buna Multumesc
     
  18. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Vezi aici, postarea lui in.the.rain are o poza cum trebuie sa faci traseul.
    Feedback - Vânătoarea de monștri de Halloween| Pagina 3 | Farmerama RO
     
    Modificat ultima dată: 22 Iun 2024
    malagambafane, paulici_01, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.
  19. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu!
     
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Un event de nota 10. Felicitari si spor!
    [​IMG]