Feedback Marele banchet aniversar

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Ian 2022.
  1. Îmi place

    41,5%
  2. Îmi este indiferent

    9,0%
  3. Nu-mi place

    49,5%
  1. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Da, asa am facut si eu si nici nu am resetat vreo plansa.
    Vroiam doar sa stiu daca este vreo plansa doar cu 3... Multu'
     
    kameliana59, fabian201070, 09kis și alți 13 apreciază asta.
  2. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    4h...nimik neobisnuit...final de event....super ok premiile pentru cine are timp sa l joace pana la expirarea timpului....succes
    [​IMG]
     
    kameliana59, vinfiert, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  3. cm33

    cm33 Novice forum

    Buna,

    Si eu sunt in aceeasi situatie, probabil am pus o piesa gresita pe masa si apoi s-a blocat, desi mai am piese disponibile...
    Am scris la serviciul suport si a "rezolvat'' situatia, mi-a dat un link care duce la forum... vorba aceea "s-a rezolvat, nu se poate" :cry:
    In felul acesta nu mai are sens sa mai plantez... :(

    P.S. Revin si adaug ca, in final, s-a rezolvat... tot cu ajutorul serviciului suport,
    Multumesc!
     
    Modificat ultima dată: 23 Ian 2022
  4. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Buna, la fel am patit si eu si am primit de la suport acelasi raspuns ambiguu....
    Revin...dupa al doilea mesaj la suport s-a rezolvat problema, multumesc.

    Am activat linia de vrej, astept sa iau si a doua cutie piccolo, mai am nevoie de cateva stelute.
    Bafta si o zi minunata!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Ian 2022
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Gata vrejul!
    Mai stau vreo ora pana sa-l activez, ca am "Baloanele" pe camp, in pereche...
    Continui, mai am cate ceva de luat de pe la shop!
    Bafta si voua, fi-ti mai atenti la plasarea pieselor, sa nu blocati jocul, se pare ca nu s-au gandit la varianta asta cand au lasat atat de putin spatiu pe langa lumanare!
    Poza:
    [​IMG]
     
    ghitane, -Abramburica-, lucretia54 și alți 15 apreciază asta.
  6. bobo2849

    bobo2849 Novice forum

    Buna, Nu pot sa plasez nici o piesa. Ma puteti indruma ,va rog. Multumesc anticipat.
     
  7. bobmic501

    bobmic501 Novice forum

    Prima piesa se amplaseaza langa lumanare .
     
  8. bobo2849

    bobo2849 Novice forum

    Va multumesc mult. Am incercat de multe ori dar nu am reusit. Am facut si relogari, am citit pe forum. Acum am reusit.Va doresc mult spor si o seara frumoasa.
     
  9. gabytzy69

    gabytzy69 Începător forum

    Am pus pe tabla o bucata de tort,cu doua capsuni,iar la schimbul celorlalte felii,nu am mai avut capsuna. acum e blocat jocul,ptr ca trebuie doua felii ca sa poti incheia,si nu mai pot debloca . Ce sa fac? Multumesc
     
  10. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Sa citesti postarile anterioare.
     
    ghitane, -iulia1992-, kameliana59 și alți 13 apreciază asta.
  11. fabian201070

    fabian201070 Scriitor activ

    linie activata am pus peste 300 piese ,am plante pentru cca 100,am scos din calcul stelute ,am peste 10000,,parfum de lux,am cateva mii..puncte baha,,am nivel 600, un event putin dificil, eventul petice peticite ii da lectii acestui event.joc sa iau cat mai multe premii,,cutiile au fost luate ,puse si ghinion 2 ape termale,,se mai intampla ,
     
  12. -adina166-

    -adina166- Începător forum

    Am castigat Cadoul lui Jack. Cum functioneaza, e posibil sa il scot de pe camp si sa il pun de cate ori am nevoie ?
     
  13. fabian201070

    fabian201070 Scriitor activ

    nu ,il activezi manual de cate ori ai nevoie ,si eu am pe camp 2 itemuri
     
  14. mariirina

    mariirina Junior Expert

    Vrej activat , imi place sa ornez torturi adevarate dar si virtual
     
  15. carmella

    carmella Novice forum

    Buna ziua.
    Sincer, ce vi se pare aniversar la acest event? Mă așteptam la ceva ce poate fi accesibil tuturor, doar sărbătorim nu stiu cați ani de când trudim aici, culegând recolte virtuale si consumându-ne energia doar ca sa treacă timpul. N-ar fi fost cazul sa ofere niște recompense spectaculoase? Sa fim acoperiți cu cadouri pentru fidelitate? In loc de asta, niște prăjituri care sunt foarte greu de manevrat, nu mă plâng, dar vad ca e in trend, o linie de vrej pentru care trebuie sa folosești o groaza de resurse pentru ca se afla undeva, pe muntele Everest, de-astea...
    Nu mă simt deloc celebrând[​IMG] [​IMG] ...Snif! Snif!
    :(
     
  16. 09kis

    09kis Baron forum

    Linie de vrej activata, din cutie am primit "comoara strigoi".
     
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am activat si eu linia de vrej:) .Mai coc la prajituri pentru stelute...Cutiile Piccolo le-am pus la pastrare, am noua pana acum!
     
    dexter_bv, MicuNicu, derby54 și alți 10 apreciază asta.
  18. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Am ajuns si eu la 248 de piese asezate, am activat linia de vrej.
    Mai am inca 18.025 de plante de event, ma opresc din plantat, ma ocup de drop de acum incolo.
    Momentan am cumparat cele 2 cutii piccolo, restul monezilor le tin pana la final, asa vad exact cate am si ma decid ce sa cumpar.
     
    MicuNicu, derby54, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  19. afirut99

    afirut99 Pretendent

    De ce nu primesc toate stelutele contorizate pe joc? Am primit 5, apoi 19 in loc de 23 la fiecare.
     
    MicuNicu, in.the.rain, -Abramburica- și alți 8 apreciază asta.
  20. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Linia este activată. Am cumpărat lăzile piccolo, pentru celelalte cheltuieli mai aștept.
    Nu m-am hotarât ce să cumpăr așa că o să aștept până aproape de finalul eventului, să văd ce steluțe se mai strâng, astfel încât să-mi fac un plan de cumpărături.
    Până atunci continui să fac cutii de torturi, plante suficiente, lucrez la drop.

    Seară frumoasă vă doresc!
     
    Daciana_36, dexter_bv, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.