Feedback Regina carnavalului III

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Feb 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 25 Feb 2020.
  1. Îmi place

    65,5%
  2. Mi-e indiferent

    7,7%
  3. Nu-mi place

    26,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Am crezut ca un jucator cu vechimea ta stie cum sa faca o curatare de browser si a facut-o macar o data. :)
    Procedezi ca AICI sau cum te-a sfatuit MicuNicu.
     
    -katnik-, Papy, amy46 și alți 14 apreciază asta.
  2. mara62

    mara62 Conte forum

    Linia de vrej actvata
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 18 apreciază asta.
  3. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Mai am o tura de recoltare si termin misiunea de la cooperativa.
    Cu apa si ingrasamant am reusit!
    Inca nu ma opresc din plantat.
    Dau cat pot de mult Reginei, sper sa prind cateva lazi bune.
    Mult spor!
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 18 apreciază asta.
  4. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Am terminat eventul si am mai facut 15 incercari. Voi continua si azi chiar daca adun destul de putin din oferta Zanei. Decat nimic :mad:
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 16 apreciază asta.
  5. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata si eu
    [​IMG]
     
    davidsiirina08, petra2172, -katnik- și alți 16 apreciază asta.
  6. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am jucat 70 de runde si nu ma opresc.
    Regina este din ce in ce mai saraca, dar vreau sa-i mai smulg cat mai multe premii.
    Dropul este foarte generos.
    Nu fac plante intr-o recoltare pentru doua Coșulețe florale de bomboane, ca am deja strans drop pentru doua, chiar trei.
    Am deja 202 drop , fara nicio planta de event.
    Mai sunt 37 de ore si sper sa mai iau cateva lazi.
    Mult succes si voua!
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 13 apreciază asta.
  7. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Buna dimineata ! Misiunea e gata, insa mai plantez , poate, poate, pe final devine regina mai darnica...;)[​IMG]
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 15 apreciază asta.
  8. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna dimineata! Am terminat misiunea, nu stiu de ce am fost asa mocait, nici nu m-am agitat, adevarat, am fost usor dezamagit de saracia reginei...De aceea am si votat indiferent. E OK sa plantam pe un singur camp, mai putem sa ne mai ocupam si de ferma, sa ne producem balegarul, animalele, sa finalizam misiuni. Deci as fi votat imi place daca regina era un pic mai generoasa. Ambele eventuri s-au rezolvat fara vre-un bonus, nu ca n-as fi incercat, (la roata), iar la bonusurile din camara n-am avut motive sa apelez...Nici poza nu o mai postez, o sa ma credeti pe cuvant de data asta...Spor sau felicitari, dupa caz.
    PS: tot in categoria feedback: Problema aia veche cu miscarea mouseului strict pe orizontala pare ca persista...Dupa ce ca regina e saraca, sa se mai si blocheze cand te chinui sa prinzi ceva mai rasarit, e cam generatoare de frustrari...Nu credeti ?
     
    Modificat ultima dată: 24 Feb 2020
    davidsiirina08, BorisLara, -katnik- și alți 20 apreciază asta.
  9. mara62

    mara62 Conte forum

    Misiune finalizata
     
    davidsiirina08, BorisLara, -katnik- și alți 14 apreciază asta.
  10. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am mai jucat 3 runde si Regina pare mult mai darnica.
     
    davidsiirina08, -katnik-, Claudia și alți 11 apreciază asta.
  11. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Misiune finalizata,66 de runde.Am luat linia de vrej si ma opresc aici.Nu merita sa continui.
     
    davidsiirina08, BorisLara, -katnik- și alți 14 apreciază asta.
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Regina este la fel de darnica, dar de la prima ei aparitie am luat itemi, lazi si linii care dau SC SH, etc, bananele nu mai sunt nici ele ce au fost odata, acum 2-3 ani era mult mai dificil de trecut cite un nivel, acum avem banane din belsug, nu avem ce face cu ele, PE si PET la o singura recoltare de itemi si linii sunt de ordinul milioanelor sau zecilor de milioane, gologanii la fel (la piata preturile sunt me masura castigurilor de GG) jocul este inflationist din toate punctele de vedere iar noua ne trebuie din ce in ce mai mult... Asta este. BAFTA
     
    davidsiirina08, -katnik-, samsung și alți 17 apreciază asta.
  13. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Nu e chiar la fel,jagarella.Candva am adunat parca peste 1500 de SH,SC cam la fel,a fost editie cu lazi de pomi si adaposturi,la fiecare runda erau in jur de 1.500.000-1.900.000 PE...si ce a mai fost?Parca da,a fost demult asta...
     
  14. kami12.

    kami12. Pretendent

    Mă gândeam că în ziua de azi nici reginele nu mai sunt ce-au fost,dar tocmai mi-am dat seama că noi am primit cadouri de la maimuțica-pirat!Așa că...ne-a dat și ea ce-a avut prin cămară...
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  15. BorisLara

    BorisLara Scriitor în devenire

    Event finalizat!
     
    donnadmn, mara62, davidsiirina08 și alți 11 apreciază asta.
  16. Claudia

    Claudia Duce forum

    A fost in februarie 2016...am recitit cu placere discutiile de atunci. Am jucat peste 1000 de cosulete, fiindca erau chiar dropul din animalele de pe teren si am castigat printre multe altele SH - cca 2,000, SC - cca 6,000, Suzi - 2,200, Turbo - 2,300 in 10 ore de alergat xD. Cel mai bun event ever, cea mai mare si placuta surpriza.

    La editia asta am jucat 71 de cosulete, am terminat destul de repede si nu am continuat. Misiunea complementara a fost de mare ajutor. Sa stau sa urmaresc la fiecare 3 ore si jumatate un teren ocupat cu plante de event pentru un cosulet, maxim 2, care au rezultate remarcabile doar in materie de PE (400-500-600 mii la cos), dar foarte rar altceva de interes, cateva lazi in total, putin SC, Suzi...mi s-a parut nepractic. Imi place Carnavalul, dar astept o editie mai generoasa in cosulete - ca numar si continut.
     
    donnadmn, sandokanlord, stef85600 și alți 18 apreciază asta.
  17. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Acum am inceput si eu sa adun cadouri, dar cosul se misca foarte greu si nu am reusit sa adun nicicum ce mi-am dorit din tot ce arunca regina. Am incercat vreo 32 de cosuri, si cum nu vad nici o maniera sa il misc asa ca in anii trecuti, am decis sa il las fix, sa iau linia si ce va pica in cos fara sa il misc.
    Mai am de jucat 55 de cosuri si nu ma astept la multe bombonele, nu imi baga nimeni in traista, dar nici sa alerg dupa ele daca nu sunt dispuse sa aterizeze in cosul meu cu toata alergatura...;)
     
    stoiantudorel, donnadmn, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  18. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    M-am oprit dupa 85 de runde, pentru 7-800.000 PE pe tura si cateva lazi pe care le obtin oricum si din vrejuri (sau itemi, nu mai stiu sigur), nu mai merita sa continui. Macar am luat vreo 150-200 SH si m-a ajutat sa urc cu o zi mai devreme la level 221. :)
     
    donnadmn, mara62, davidsiirina08 și alți 10 apreciază asta.
  19. tchupy

    tchupy Analist forum

    Pune o rigla deasupra mouse-ului si asa vei manevra doar stanga-dreapta.
     
    donnadmn, mara62, davidsiirina08 și alți 8 apreciază asta.
  20. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Nu este primul meu carnaval, asa ca eu chiar stiu cum sa plimb cosul, si chiar aveam chef sa il umplu ca in editiile anterioare.
    Acum nu merge....:(:(
    Spre exemplu, in trecut era posibil sa umpli cosuletul...... Cu orice....
    Acum nu.

    Apropo'... sa ne zica si noua cine a reusit sa umple cosuletul, asa cum era posibil candva....:wuerg:
     
    Modificat ultima dată: 24 Feb 2020
    stoiantudorel, donnadmn, mara62 și alți 13 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.