Feedback Vânătoare de ouă de Paște

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 4 Apr 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Apr 2023.
  1. Îmi place

    38,9%
  2. Îmi este indiferent

    3,4%
  3. Nu-mi place

    57,7%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Vânătoare de ouă de Paște. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 7 apreciază asta.
  2. 09kis

    09kis Baron forum

    Nu e denumita gresit linia de vrej in tutorial?
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  3. mara031991

    mara031991 Expert forum

    nu o sa avem drop de pe pasunea salbatica pt ca se suprapune cu eventul ce tocmai incepe azi. Cum sa facem atata drop?
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  4. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

    La linia de vrej "Vanatoarea de monstri de Halloween", cat timp tine bonusul de +50 % PE/PET la recoltarea itemilor si a poienitei de procreare? Multumesc.
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 8 apreciază asta.
  5. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Misiunea ce incepe azi nu are drop.
     
    -iulia1992-, tcmxxl1975, raisa2005 și alți 9 apreciază asta.
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    S-a modificat, multumim.
    S-a modificat numele liniei de vrej. Bonusul e valabil 8 ore, adaugat in tutorial, multumim.
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 10 apreciază asta.
  7. maitrey_york

    maitrey_york Scriitor în devenire

    Nu are drop dar e ocupat terenul "pasunea salbatica" pana se termina misiunea actuala.
    La anunturi perioada de desfasurare a eventului e 5 aprilie- 11 martie
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 10 apreciază asta.
  8. ILF£NOM£NO

    ILF£NOM£NO Novice forum

    Event frumos !
    Chiar imi doresc sa ating 33 runde pentru acel adapost de testoasa cu tample rosii:inlove:.. acum sa vedem cum o scot la cap cu drop-ul:cry: , acela este marea problema a jucatorilor fara howie ...
    Vot pozitiv!
     
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 11 apreciază asta.
  9. alexandrajad

    alexandrajad Novice forum

    Chiar daca ar avea drop, misiunea de azi, a sasea, se termina maine la ora 15. Eventul de maine incepe la ora 15.... Care e problema? Sau poate nu am fost atenta la discutii.....Adica una se termina si incepe cealalta.....
     
    -iulia1992-, tcmxxl1975, raisa2005 și alți 7 apreciază asta.
  10. x3qthr

    x3qthr Novice forum

    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 13 apreciază asta.
  11. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Corectat. Multumim!
     
    mariuta48, -iulia1992-, raisa2005 și alți 13 apreciază asta.
  12. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Este unul dintre eventurile care nu-mi plac. Ma tot gindesc daca sa ma apuc sau nu de el pt. ca stiu ca "vinatoarea de monstrii " a fost un esec total la mine; cred ca nu am ajuns nici la jumatate din misiunule din dreapta..poate fac doar cit sa iau linia de vrej sau poate iau o pauza.Voi pune plante pt. drop si voi vedea miine daca il fac sau nu.Succes jucatorilor.


    Ma felicit ca am hotarit sa nu fac eventul..
     
    Modificat ultima dată: 6 Apr 2023
    mariuta48, -iulia1992-, tcmxxl1975 și alți 19 apreciază asta.
  13. mara62

    mara62 Conte forum

    La fel a fost si pentru mine, o sa vad maine cand incepe daca s-a modificat ceva, daca nu o sa-l fac pana la linia de vrej si atat:(
     
    mariuta48, paulici_01, -iulia1992- și alți 14 apreciază asta.
  14. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    La vanatoarea asta o sa vanez '' 1 Adăpost pentru țestoasă cu tâmple roșii ''! Restul ..... sa vad ce pot sa fac!
     
    mariuta48, paulici_01, -iulia1992- și alți 11 apreciază asta.
  15. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Eventul de genul ma enerveaza la maxim !!!
    Trebuie sa ai noroc si de plansa cum iti pica ca altfel esti egal cu 0
    Vot negativ!
     
    zahara1663, mariuta48, alexsilviu11 și alți 26 apreciază asta.
  16. DW..

    DW.. Avansat

    Intr-adevar ,enervant!95 de runde jucate,vreo 30 ramase ,ca nu stiam la ce sa ma astept de la vesnicul "aleatoriu"...Din Piccolo a iesit Ingrid,dar ma consolez totusi ca nu am primit ape termale feerice..Din cutiile de bonusuri notabil e un bonus de recolta la pomi , in rest tot felul de bonusuri pentru adaposturi care or sa zaca in inventar alaturi de celelalte
     
    mariuta48, in.the.rain, paulici_01 și alți 18 apreciază asta.
  17. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Alaturi de marea urmarire intra si acest tip de event pe lista neagra, foarte amestecate patratelele, "rau ma dor ochii ma dor". In plus si modul de a da in partea stanga patratica de acelasi tip de care tocmai ai jucat, nu te ajuta cu nimic, in urma jocului raman de acea culoare mei putine pe plansa si atunci la ce bun sa avem in stanga un ajutor de acest fel?? Cel putin in aceasta privinta, poate ia in considerare BP, parerile noastre.
     
  18. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    .....si pentru mine este un event greu , sincer nu ma asteptam , de finalizat sper ca il voi finaliza , pentru astazi ajunge , ma bazez pe o medie de 50.000 per runda , mai mult sigur nu pot , nici nu stiu daca pana la final voi reusi sa mi egalez recordul personal de la eventul trecut....de la roata niciun ajutor, lazi nu mai am pe stock , cam 110 ticket e fara bonus de plante dar cu alte bonusuri evident...pomi , adaposturi etc.....uitasem...nici GG pentru ingrasamant nu mai am !!!!...........succes
    [​IMG]
     
    raisa2005, mariuta48, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Pfff.. recordul meu e jalnic pe langa al tau, abia vreo 37.000, o sa joc doar numarul de runde necesare pentru a lua linia de vrej, restul ramane pentru data viitoare...
     
    derby54, luciana1949, malagambafane și alți 15 apreciază asta.
  20. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Event finalizat!
    Mult spor tuturor fermierilor!
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 6 Apr 2023
    derby54, gily2019, tudor1966 și alți 21 apreciază asta.